Домашні бари під замовлення в Києві

Домашні бари на замовлення

Хороший, дорогий алкоголь потребує правильного розміщення та зберігання. Для вина, шампанського, джина, текіли, коньяку і десятка пляшок спиртного найкраще підійде домашній бар. Причому це не просто меблі, а продумана в деталях система зберігання, яка може бути виготовлена ​​саме для вас. Інтернет-магазин COMODOS пропонує унікальний асортимент ексклюзивних меблів. Домашній бар на замовлення нашого виробництва стане справжньою окрасою вашого будинку.

Домашній бар: огляд функціональності

Домашні бари – це практичні і функціональні меблі, котрі привертають до себе увагу. Основне призначення – красиво і правильно зберігати алкоголь. Якщо ви колекціонуєте спиртне або привозите кожен раз з поїздок пляшку унікального напою, слід подбати про організацію у своєму будинку бару. COMODOS пропонує різні конструкції – вибирайте варіант, який підходить саме вам. Якщо такого не знайдеться, то наш дизайнер приїде до вас зробити заміри і запропонує найвдаліше рішення. З нами домашній бар для алкоголю стане центральною деталлю вітальні або ж кухні.

Не тільки для зберігання алкоголю використовується такі меблі, але ще і для приготування коктейлів. Власні рецепти, оптимально підібрана міцність і дійсно унікальний смак можливо отримати лише якщо готувати самостійно. Міні-бар стане особливо атмосферним куточком вашого будинку, куди можна запросити друзів чи розслабитися і усамітнитися.

В наших салонах в Києві в ТЦ «Аракс» і 4Room зможете побачити якість виконання домашніх барів для напоїв з натурального дерева. А якщо готові рішення вам не підійдуть, то вибрати з каталогу або ж по замірах замовити індивідуальне виготовлення. Меблі – від виробника, тому ціни з урахуванням відмінної якості дуже приємні.

Домашній бар для алкоголю: конструкції і дизайнерські рішення

Якщо вирішили купити домашній бар і шукаєте дійсно високу якість, то вам точно до COMODOS. У нас запропоновані різні стилі виконання:

  • класичний домашній бар з місткими стелажами для пляшок спиртного. Такий варто замовити, якщо хочете отримати традиційне виконання. Яскрава структура дуба, масивні обриси і абсолютна зручність – з винотеками Barcelona і Turin;
  • об'ємний домашній бар для великої кількості алкоголю – Tallin. Тут розміститься все, що необхідно. У тому числі передбачені полички, тумби і шафки для келихів і аксесуарів;
  • сучасний домашній бар Rio. Відмінне рішення для любителів мінімалізму і лаконічності.

Домашній бар під замовлення – це завжди відмінна якість, екологічність і продумана ергономіка. Придбавши у нас, ви переконаєтеся в цьому особисто.

Крім винотек, у нас запропоновані дерев'яні меблі для винного льоху. Її конструкція розробляється з урахуванням вимог зберігання благородного напою. Стелажі та інші елементи виробляємо в тому числі за індивідуальними вимірами. Меблі COMODOS знають по всій Україні, познайомтеся з нашою якістю і ви!