Меблі для вітальні під замовлення в Києві

Якщо в житлі є вітальня, то це є головною кімнатою, її обличчям. Там збираються не лише члени родини, але часом і незнайомі люди, які з тих чи інших причин потрапили до вас у гості. Від обстановки, до якої вони потраплять, залежить їхнє враження про вас як про господаря. Меблі для вітальні відіграють у цьому важливу роль. Наша компанія вже в цю хвилину готова запропонувати вам рішення від виробника.

Що можна знайти в нас

Якщо ви мешкаєте в Києві та плануєте купити меблі у вітальню, запрошуємо вас відвідати наші салони. Там ви побачите пропозиції наживо. У каталозі присутні меблі у вітальню на будь-який смак. У нас ви можете купити:

  • комоди;
  • тумби під телевізор;
  • стелажі;
  • полки.

Пропонуємо оцінити колекції Palermo, Greis, TULUZA, FIORI, KORSI, TOKIO, Deysi, GERONA, NELSI та інші. Необов'язково, щоб усі меблі у вітальню належали до однієї лінійки, у дизайні допускається колаборація. Вироби підбираються відповідно до інтер'єру, вони відрізняються габаритами, кольором, технічними параметрами. Але, якщо ви не знайшли рішення, яке влаштовує вас, не біда. Ми виготовимо меблі для вітальні на замовлення згідно з вашим інтер'єром.

Наші переваги

У нас добре налагоджене виробництво меблів, зокрема у вітальню. Виготовляємо їх на замовлення за індивідуальними розмірами, які ви надасте нашим фахівцям. У процесі проєктування будь-якого предмету меблів у вітальню враховуємо особливості дизайну. Наше завдання зводиться до того, щоб отримати не лише красивий, але й функціональний та ергономічний виріб.

У наших цехах виробляється продукція тільки високої якості. Зазвичай меблі на замовлення робляться з масиву дерева або натурального дубового шпону. Усі матеріали та фурнітура, які використовуємо в роботі, відзначаються екологічною чистотою. Співпрацюємо з перевіреними постачальниками з Німеччини або Австрії. Серед наших партнерів:

  • Rehau;
  • Teka;
  • HAFELE;
  • Blum;
  • Eggere;
  • Smeg.

Меблі для вітальні виробляються на високотехнологічному обладнанні, яке надходить із Європи. У роботі користуємося інноваційними рішеннями.

Особливості співпраці з нами. Рекомендації

Ми доставляємо меблі для вітальні Києвом й областю. Вартість цієї послуги розраховується окремо. Зробити замовлення на меблі у вітальню можуть жителі не тільки столиці, але й будь-якого іншого міста України. Тоді доставка здійснюється за підтримки компаній, що добре зарекомендували себе на ринку логістичних послуг, – «Приватний перевізник» або «Нова пошта».

При прийманні меблевої продукції намагайтеся звернути увагу на важливі нюанси, серед яких цілісність фабричного пакування. Доцільно перевірити, чи не розбилися в дорозі скляні елементи та дзеркала, а також наявність фурнітури відповідно до замовлення й документів.

Зі своїми клієнтами ми співпрацюємо на підставі договору. Виїзд фахівця за вимірами – необов'язкова послуга, але ви можете її замовити. Надається вона за окрему плату, але сенс у такій роботі є – її буде виконувати професіонал, а це мінімізує помилки ще на стадії проєктування. Оплата здійснюється зручним способом, використовуємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Які меблі у вітальню виготовляєте на замовлення?

Досвідчені майстри нашої компанії здатні справлятися з виготовленням будь-яких призначених для використання в інтер'єрах віталень меблів, у тому числі стінок, журнальних столиків, комодів та тумб під ТБ. Їх виробництво виконується у суворій відповідності до вимог та побажань замовників, включаючи дизайн, матеріали та габарити.

Ви доставляєте меблі для вітальні по Україні?

Так. Доставка меблів для віталень можлива у будь-яке місто та невеликі населені пункти країни. Компанія COMODOS співпрацює з транспортною службою «Нова Пошта». Але у разі потреби покупці можуть звернутися до будь-якого необхідного їм приватного перевізника. При отриманні не забудьте перевірити меблі на відсутність дефектів та комплектність.

У вас можна купити готові меблі у вітальню?

В каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні предмети меблів для віталень, які доступні для покупки всім охочим. Кожен виріб виконаний в оригінальному дизайнерському рішенні з міцної та довговічної породи деревини. За відсутності потрібного товару на складі ми здійснимо його виготовлення у найкоротший термін.