Журнальні столики під замовлення в Києві

Журнальний столик – одночасно декоративний та функціональний предмет інтер’єру. При своїх досить невеликих розмірах він суттєво впливає на рівень комфорту в кімнаті відпочинку. Тут розміщують улюблені книги та журнали, ставлять вази з квітами, організовують вечірнє чаювання. Журнальний стіл може стати центральною фігурою та точкою збору всіх домашніх, тому вибирати модель потрібно особливо уважно. Найкращий варіант у цьому випадку – меблі з натурального дерева, виготовлені на замовлення. Їх розкішний вигляд допоможе красиво облаштувати приміщення, а велика різноманітність дизайнів вирішить питання відповідності стилю інтер’єра.

Який журнальний стіл обрати?

Журнальні столики – центральний елемент вітальні, який постійно знаходиться у центрі уваги та перебуває в активному використанні. Саме тому їхньому вибору потрібно приділити особливу увагу. Оптимальне рішення – купити виріб з дерева. Цей універсальний матеріал виглядає дуже презентабельно, при цьому чудово вписується в будь-який інтер’єр – від класики до модерну. Вибір відтінків деревини досить різноманітний, що дозволить створити єдиний колірний ансамбль у приміщенні або зробити виріб його яскравим акцентом. Дерев'яні журнальні столики – це не тільки дуже красиві, але й екологічні меблі. Натуральний матеріал потішить око та створить сприятливий мікроклімат у будинку. Важливо, що на замовлення можна виготовити будь-яку модель з потрібними вам параметрами. Для цього достатньо:

  • вказати форму та розмір виробу, які будуть найбільш зручними при вашому розміщенні меблів. Оптимальна висота журнального столика визначається його призначенням. Вироби, які слугуватимуть підставкою для книг, можуть бути нижчими. Для чаювання більш комфортними виявляться моделі, що забезпечують комфортне розташування рук. Оптимальна довжина та ширина мають відповідати половині або 2/3 розміру дивана;
  • підібрати стиль виробу відповідно до інтер’єру кімнати. Класичний дизайн доповнять дерев’яні столи простої форми, для модерну найкраще використовували скляні поверхні, у сучасні вітальні можна придбати меблі на тонких ніжках або з незвичайними декоративними елементами;
  • спланувати оснащення. Можна купити журнальний столик з поличками та ящиками, у яких зручно зберігати підручні предмети – настільні ігри, книги, журнали. Багато хто вибирає меблі на коліщатках, які можна без зусиль відсунути при прибиранні.

Меблі, виготовлені за індивідуальними розмірами на замовлення, є найбільш практичними та функціональними. Такі вироби зможуть максимально задовольнити потреби клієнта та займуть гідне місце в інтер’єрі вітальні.

Журнальні столи на будь-який смак у COMODOS

Можливість виготовити журнальні столики з дерева за індивідуальними розмірами позбавить вас довгих пошуків оптимального дизайну меблів. Можна обійти десятки меблевих магазинів і тільки дарма витратити свій час – краще відразу замовити вироби дизайну, що сподобався, в COMODOS. Наша продукція виконана з натурального дерева, що гарантує їй високу міцність, довговічність та елегантний зовнішній вигляд. Столик журнальний, куплений безпосередньо від виробника відрізнятиметься:

  • найбільш вигідною ціною;
  • точним дотриманням ваших вимог щодо розмірів виробу;
  • оригінальним зовнішнім виглядом, характерним для меблів несерійного виробництва.

У нас можна купити дерев’яний стіл на замовлення, що належить до однієї з лінійок продукції COMODOS. Таким чином, ви без допомоги дизайнерів облаштуєте приміщення в єдиному стилі.

Покупки в COMODOS заощаджують час – щоб забрати готовий виріб, не обов’язково їхати до нас через весь Київ. Можна оформити доставку вашого замовлення та отримати готовий журнальний столик у заздалегідь обумовлені терміни.