Книжкові шафи під замовлення в Києві

Книжкова шафа з дерева: переваги та особливості меблів

Книги – вічні цінності, які потрібно правильно зберігати. Для їх розміщення, необхідно обрати якісні й стильні меблі. Фахівці COMODOS допоможуть створити ексклюзивну й оригінальну книжкову шафу, яка буде прикрасою кабінету. Конструкції, виготовлені з натурального дерева, виглядають естетично, унікально та солідно. Якісний і довговічний предмет інтер’єру стане родзинкою вашої кімнати.

Серед переваг таких виробів з масиву дерева, варто відзначити:

  • екологічність. Під час виробництва книжкових шаф використовуємо виключно натуральні матеріали, безпечні лакофарбові покриття – вони не виділяють токсичних речовин. Встановлюючи шафу для книг у своєму кабінеті, ви наповните все приміщення легким ароматом дерева;
  • естетичність. Ми розробляємо дизайн, враховуючи особливості інтер'єру. Тому книжкова шафа, виготовлена на замовлення фахівцями COMODOS, гармонійно поєднується з іншими меблями, розташованими в кімнаті;
  • практичність і довговічність. Вироби не втрачають своєї популярності. До того ж, навіть через десятки років, вони залишаються гарними, доглянутими та стильними.

Шафи для книг – вічна класика. Меблі з дуба кардинально впливають на енергетику приміщення. Не дарма це дерево називають донором. Воно ділиться своєю міццю та силою з усіма, хто знаходиться поруч.

Як купити книжкову шафу від виробника

Якщо ви хочете придбати предмет, який ідеально впишеться в простір кабінету, COMODOS допоможе реалізувати всі ваші дизайнерські задуми. Перед тим, як замовити шафу, слід визначитися, скільки книг в ній має вміщуватися і в якому приміщенні буде встановлено.

Для маленьких кімнат рекомендуємо обирати компактні моделі. Вони займають небагато місця, хоча при цьому дуже місткі. Для просторого кабінету можна купити книжкову шафу великого розміру, або декілька менших, і доповнити їх етажерками/стелажами.

Ми не обмежуємося рамками класики. У COMODOS можна купити меблеві конструкції, виготовлені за італійськими традиціями, з елементами кантрі, мінімалізму, провансу тощо. Фахівці створюють унікальні дизайн-проекти, з урахуванням всіх побажань клієнтів. Для цього достатньо:

  1. Зв'язатися з нашими менеджерами.
  2. Обговорити всі деталі замовлення.
  3. Підписати договір.

Елітні меблі з масиву дерева від COMODOS гарантовано прослужать десятки років. Протягом усього періоду експлуатації вони будуть виглядати привабливо, стильно й оригінально.

Оформити замовлення на готову продукцію від виробника COMODOS можна на сайті. У жителів та гостей Києва, також є можливість ознайомитися з асортиментом книжкових шаф й інших виробів в наших брендових салонах, які розташовані в ТЦ Аракс і ТЦ 4Room. Якщо ж ви мешкаєте в іншому куточку України, ми подбаємо про доставку замовлення однією з обраних вами транспортних компаній.