Письмові столи під замовлення в Києві

Переваги придбання письмового столу з масиву натурального дерева

Письмовий стіл – це предмет меблів, який є практично у кожному будинку або квартирі. І це стосується не лише сімей зі школярами чи студентами. Наявність столу здатне істотно полегшити виконання багатьох обов'язкових завдань, з якими вам доводиться зустрічатися майже щоденно. І майстри компанії COMODOS можуть виготовити для вас письмовий стіл на замовлення, котрий ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати та підкреслить бездоганний смак її власника.

Переваги придбання столу з масиву дерева

Наші фахівці працюють тільки з масивом натурального дерева, адже у такого матеріалу є ряд істотних переваг:

  1. Письмові столи, виготовлені з масиву дерева, відрізняються особливою міцністю та надійністю. Адже завдяки цілісній структурі вони витримують великі навантаження і є більш стійкими, у порівнянні з клеєними або спресованими варіантами.
  2. Предмет відрізняється тривалим терміном служби. На таких виробах не відшаровуються плівки або окрайок, а сам стіл з часом не деформується.
  3. Важливою перевагою меблів з натурального дерева, є їх екологічність. Вони мають приємний аромат, і не виділяють жодних токсичних випарів. Тому замовивши стіл у нас, ви можете сміливо його розташовувати у будь-якій кімнаті, навіть дитячій.
  4. Письмові столи, зроблені з деревини, завжди відрізняються особливою красою й естетичністю. Адже той малюнок, який створила сама природа, чудово виглядає на стільниці, і надає виробу особливі ноти домашнього затишку.

Щоб купити письмовий стіл на сайті магазину COMODOS, ви можете самостійно обрати товар в каталозі, зв'язавшись з нашим менеджером, обговорити всі умови оплати та доставки.

Але крім готових варіантів виробів, наші майстри можуть виготовити на замовлення стіл будь-якого розміру, кольору, конструкції та стилю. Для цього вам необхідно розповісти про свої побажання, а далі команда професіоналів розробить дизайн-проект, після узгодження якого розпочне його виконання.

Стіл письмовий: на що звернути увагу перед покупкою

Перш ніж купити готовий продукт від виробника, або оформленням замовлення на виготовлення, необхідно врахувати всі особливості даного предмета інтер'єру, щоб у майбутньому ваше придбання не принесло розчарування. Для цього слід звернути увагу на такі моменти:

  • колір і матеріал, щоб ваш стіл чудово поєднувався з іншими предметами меблів;
  • продумана система зберігання – усі речі повинні зручно розташовуватися під рукою та не створювати безладу на робочій поверхні;
  • міцна й надійна фурнітура, яка ідеально підійде за стилем до готового виробу.

З огляду на всі нюанси з перерахованих пунктів, ви зможете обрати надзвичайний стіл у свою квартиру або будинок.

Щоб купити елітні меблі з натурального дерева від компанії COMODOS, можна зробити замовлення на сайті інтернет-магазину або ж відвідати наші салони, які знаходяться в Києві в ТЦ Аракс і ТЦ 4Room. А для доставки товарів територією України, ми користуємося послугами транспортних компаній: «Приватний перевізник» чи «Нова пошта».