Кухонні меблі на замовлення в Києві

Які кухонні меблі виготовляєте на замовлення?

Наша компанія має технологічні можливості для виготовлення будь-яких кухонних меблів на замовлення, гарантуючи їх повну відповідність наявним у клієнтів вимогам. Ми виробляємо як повноцінні гарнітури, так і окремі предмети, включаючи буфети та вітрини. Меблі виготовляються після виконання вимірів або передачі клієнтом потрібних параметрів.

Ви доставляєте кухонні меблі по Україні?

Так, доставка як кухонних меблів, так і іншої продукції, що пропонується нашою компанією, може бути виконана в будь-який населений пункт України. Транспортування здійснюється компанією «Нова Пошта» або приватною службою на вибір покупця. Сплатити замовлення можна як готівкою, так і за допомогою безготівкового розрахунку.

У вас можна купити готові меблі для кухні?

В каталозі інтернет-магазину представлений широкий вибір доступних для покупки гарнітурів та окремих меблів для кухонних просторів. У разі відсутності необхідних виробів на складі ми можемо гарантувати їх виготовлення та доставку в найкоротший термін. Для більш детальної інформації звертайтесь до менеджерів магазину за номером телефону.