Кухні за індивідуальним проектом в Києві

З яких матеріалів виготовляєте кухні на замовлення?

Для виготовлення меблів використовуємо різні види матеріалів, але виключно високої якості. Застосовуємо деревину (різні породи) та кераміку. Деякі елементи виготовляються зі скла. Все залежить від типу та конфігурації конструкцій. Можливе використання інших матеріалів за бажанням замовника.

Ви доставляєте кухні на замовлення по Україні?

Доставка меблів, які виготовляються на замовлення, здійснюється по всій території України такими транспортними компаніями, як «Нова Пошта» та «Приватний перевізник». Вони гарантують цілісність товарів, а вартість перевезення залежить від обсягу вантажу. По Києву та області доставляємо меблі на власному транспорті. У Києві замовники можуть забрати вироби самостійно у наших салонах.

У вас можна придбати готову кухню?

У каталозі представлені готові варіанти кухні, які можна вибрати, орієнтуючись на загальний вигляд, розміри, матеріали виготовлення та вартість. Переваги покупки готових варіантів меблів:

  • не треба чекати, доки вона буде виготовлена;
  • регулярно діють знижки на деякі групи товарів, що дає можливість значно заощадити на їх купівлі.

Готові варіанти не менш популярні, ніж вироби на замовлення. Важливо лише спочатку переконатися, що такі меблі підійдуть за розмірами для вашої кухні.