Шафи і Вітрини для посуду під замовлення в Києві

Шафа для посуду: вибір елітних меблів

Вишукані кришталеві фужери, набори порцелянового посуду, витончені чайні та кавові сервізи являють собою не звичайні кухонні вироби, які використовують в побутових цілях, а декоративну складову інтер'єру. Тому важливо стильно обіграти такі вироби. Для цього використовуються спеціальні меблі – шафа для посуду.

Особливістю є наявність оглядової вітрини. Двері виготовляються зі скла, щоб можна було щодня милуватися шикарними сервізами. Усередині передбачена наявність декількох полиць, а також присутні висувні ящики і підставки. Це дає можливість розташовувати як посуд, так і столове наряддя.

Шафа для посуду від компанії COMODOS

Цікавлять меблі за індивідуальними розмірами та з ексклюзивним дизайном? Ми пропонуємо унікальні послуги з виготовлення сервантів будь-якої складності. Наші фахівці продумують все до дрібниць:

  • функціональний аспект;
  • якісні характеристики;
  • дизайнерське посилання.

Це дає можливість нашим клієнтам стати володарями неповторних меблів на замовлення. Також в каталозі вдасться підібрати і купити вже готову кухонну шафу для посуду, створену з натурального дерева та шпону. Стильні та актуальні моделі можна замовити з доставкою в будь-який регіон України транспортними компаніями.

Вітрина для посуду з дерева та її переваги

Плануєте купити високоякісний сервант для кухні або їдальні? У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на предмети інтер'єру, зроблені з натурального матеріалу.

Наша компанія виготовляє стильні та довговічні шафи для розміщення дорогих сервізів, келихів та ін. В якості матеріалу використовується натуральна деревина. Завдяки цьому шафа-вітрина для посуду може похвалитися такими перевагами:

  1. Екологічністю та безпекою. Натуральне дерево не містить токсичних речовин. У фарбі або лаці, якими вкриті меблі також відсутні шкідливі сполуки. Тому ставити предмети інтер'єру можна без побоювання навіть в житлових приміщеннях.
  2. Міцністю, надійністю і практичністю. Вітрина для посуду з міцної та твердої деревини витримує багаторазові механічні навантаження.
  3. Тривалістю експлуатації. Шафа не вимагає особливого догляду, при цьому є довговічною. Може прослужити протягом десятків років. Навіть після проведення реставрації вітрина не втрачає естетичної привабливості.
  4. Різноманітністю виробів. Дерево має специфічну текстуру, при цьому поверхня може фарбуватися в будь-який відтінок. Тому з легкістю вдасться підібрати для себе відповідний сервант від виробника.

Компанія COMODOS виготовляє в Києві якісні, функціональні та стильні шафи для посуду. Ми встановлюємо привабливі ціни, що робить придбання вигідним для вашого гаманця. Для здешевлення застосовуємо невидимий корпус ДСП Egger (австрійського виробництва), при цьому зовнішня частина створюється з натурального дерева і шпону. Така особливість конструкції не шкодить стійкості і не знижує міцність виробу.

Оформляйте замовлення в режимі онлайн або телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми запропонуємо найкращі умови покупки вітрини, що зробить співпрацю максимально комфортною.