Кухонні лавки під замовлення в Києві

Кухонні лавки є компромісним рішенням між покупкою звичайних стільців та придбанням громіздких диванів. З одного боку, на них можна більш комфортно розташуватися та розслабитися, з іншого – такі меблі не займають дуже багато простору, що особливо актуально за умови, що у вас невелика кухня. Головний критерій вибору кухонних лавок – їхня відповідність обраному стилю приміщення. Це питання легко вирішується виготовленням меблів на замовлення. У такий спосіб можна купити справді унікальні вироби, які оптимально відповідатимуть габаритам приміщення та допоможуть раціонально використовувати вільний простір.

У чому перевага виготовлення кухонних лавок на замовлення?

Для багатьох кухня – це не тільки місце приготування їжі, але й територія для сімейних посиденьок. З турботою про комфорт всіх домашніх чудовим рішенням буде купити м’яку лавку на кухню. Замовити такі меблі найкраще за індивідуальними розмірами, що дозволить раціонально використати вільний простір та розташувати якомога більше гостей за одним столом. Дерев’яні лавки для кухні, виготовлені на замовлення, відрізняються підвищеною міцністю. Вироби із натурального дерева легко витримують постійні високі навантаження. Екологічність природних матеріалів, які не мають стороннього запаху, особливо важлива на кухні.

Дерев’яні меблі, виготовлені на замовлення, можуть мати різні конфігурації:

  • з підлокітниками чи без них;
  • за розміром – розраховані на одну або декілька осіб;
  • з додатковими місцями для зберігання під сидіннями, або без них.

Кухонні лавки з натурального дерева можна розміщувати на балконі або лоджії. Вони досить компактні та зможуть створити розслаблену затишну атмосферу. Меблі невеликого розміру можуть зайняти будь-який вільний кут, перетворивши його на зону відпочинку. М’які кухонні лавки досить просто пристосувати до будь-якого інтер’єру, підібравши відповідне забарвлення обшивки та відтінок деревини. Натуральні матеріали будуть під стать класичному або сучасному стилю.

Кухонні лавки COMODOS як витвір мистецтва

Естетика натурального дерева та сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють створити оригінальні поєднання, які гармонійно доповнять інтер’єр вашої кухні. М’які лавки на кухню можна замовити за індивідуальними розмірами, що відповідають габаритам приміщення та потребам його мешканців. Вони можуть бути повністю виконані з натурального дерева або доповнюються зручними оздобленими сидіннями та спинками. У COMODOS легко можна підібрати дерев’яні меблі від виробника в єдиному стилі, оскільки всі вироби розділені на серії. Такий підхід позбавляє необхідності залучати дизайнера при облаштуванні кухні або веранди.

Власне виробництво COMODOS дозволяє втілювати в життя найнезвичайніші та найоригінальніші ідеї наших клієнтів. Представлені у каталозі кухонні лавки можна модифікувати за вашим бажанням. Оцініть існуючий модельний ряд меблів з натурального дерева в онлайн-каталозі або в наших магазинах у Києві. Наявність власного виробництва дозволяє нам встановлювати справедливі ціни на оригінальні вироби, виконані на замовлення.