Кухонні столи під замовлення в Києві

Обідній стіл – це зона особливого комфорту для будь-якої сім'ї. Саме тут збираються близькі люди, діляться планами на день і заряджаються енергією. Тому до столу пред'являють високі вимоги.

У нас можете купити меблі з деревини дуба, рідше – горіха. У виробництві використовуємо також шпон і фанеру.

Лінійка кухонних столів від COMODOS виконана у світлих тонах під масив дерева, яка зробить кухню по-справжньому затишною. Прямокутна стільниця надійно закріплена на стійких ніжках. Вона виконана з цільного бруса або зі вставкою шириною 500 мм (за бажанням замовника).

Плюси наших кухонних столів:

  1. Стільниця легко миється, не піддається деформації.
  2. Стіл на кухню збирають за допомогою фурнітури високого рівня якості, яка забезпечує тривалу експлуатацію.
  3. Кути столу негострі. Вони оброблені так, щоб перешкоджати травмам при експлуатації.
  4. Столи від COMODOS відрізняє висока якість, оскільки виготовляються вони з матеріалів провідних німецьких і австрійських виробників.
  5. Можлива розробка індивідуального дизайнерського проекту з урахуванням побажань замовника до конструкції, стилю, кольору.

У каталозі представлені моделі з розсувним механізмом Autostop і вставкою в центральній частині стільниці, що дозволяє збільшити робочу поверхню. Для цього вистачить потягнути за край стільниці однією рукою, і вставка протягом 5 секунд підніметься автоматично.

Компактність моделі дозволяє розмістити кухонний стіл в приміщенні будь-якої площини, навіть малогабаритному. Кухонний стіл під замовлення можна виготовити в різних розмірах і колірних рішеннях.

Як купити кухонний стіл

Якщо підрахувати, скільки часу проводить господарі на кухні за приготуванням їжі, спілкуванням з сім'єю або гостями, то стане зрозуміло, наскільки важливим є стіл для домашнього простору. Перше, на що варто звернути увагу, – це розміри і форма. Стіл не повинен займати всю площу кухні, проте місця повинно вистачити всій сім'ї.

Квадратна форма столу дозволяє максимально ефективно використовувати корисний простір. Круглий формат цікавий з точки зору дизайну, але менш практичний. Дизайн кухонного столу повинен за кольором і стилем відповідати решті кухонних меблів.

Запрошуємо відвідати наші салони в Києві. Аби купити стіл на кухню, оформляйте покупку через «Кошик» або надсилайте замовлення за телефоном. Перед тим як відправити заявку, зв'яжіться з менеджером, щоб уточнити деталі покупки. Доставка по Києву або в сусідні регіони здійснюється власним транспортом компанії. Оформлення договору купівлі-продажу відбувається після затвердження його клієнтом.