Передпокій на замовлення в Києві

Передпокої з натуральної деревини: поєднання розкоші, довговічності та практичності

Передпокої – приміщення, яке формує перше враження про сім’ю, асоціюється з домашнім комфортом і затишком у самих мешканців. Чи буде кімната функціональною, практичною та зручною, залежить від меблів. Необхідна оптимальна кількість секцій для зберігання одягу, взуття, аксесуарів та інших особистих речей, при цьому неприпустима їхня візуальна невідповідність інтер’єру. Якщо ви бажаєте купити передпокої з високою функціональністю в класичному або сучасному стилі, робіть замовлення в нашій компанії.

У результаті співпраці з COMODOS ви отримаєте:

  • сертифіковані вироби з масиву дерева найвищої якості;
  • меблі, виготовлені за індивідуальними розмірами;
  • довговічний гарнітур, який відрізняється практичністю, виглядає дорого та статусно.

У нашому каталозі представлені комплекти для передпокоїв будь-якої площі з натуральної деревини від німецьких та австрійських партнерів із якісною надійною фурнітурою ТМ HAFELE, Blum, Vibo, Rehau. Ми зробимо на замовлення унікальні меблі, при необхідності внесемо корективи в конструкції, розроблені нашими талановитими дизайнерами. Ви отримаєте ексклюзив від виробника без націнки посередників та інших осіб. Це вигідно та зручно, оскільки прямий діалог виключає виникнення будь-яких неточностей. Готовий результат повністю відповідає запиту й очікуванням.

Передпокої на замовлення: конструктивні особливості та переваги

Можливе виготовлення меблів будь-яких розмірів для коридорів із маленькою та великою площею, у тому числі з незвичайним плануванням. Основою для виробництва виступає якісний дуб, який фарбують, захищають лаком або іншими безпечними розчинами, котрі збільшують термін служби деревини та її стійкість до зовнішніх впливів.

Передпокої на замовлення можуть складатися з:

  • відкритої секції з гачками для верхнього одягу;
  • висувних ящиків різних габаритів;
  • закритих ніш;
  • дзеркала або дзеркальної шафи;
  • відкритих полиць для головних уборів;
  • закритих обувниць.

Перед тим як замовити гарнітур для передпокоїв, рекомендуємо продумати, що ви в ньому плануєте зберігати, а також зробити заміри майбутнього місця установки. При наявності ідей, але відсутності повної картинки звертайтеся до наших фахівців. Ми розробимо конструкцію унікального дизайну, яка не тільки впишеться в інтер'єр, але й буде повністю відповідати потребам усіх членів сім'ї. Виготовляємо меблі для будинків, квартир, салонів краси, ресторанів та ін.

Як купити гарнітур для передпокоїв у COMODOS? Терміни та умови обслуговування

Сподобалася одна з моделей, представлених на сайті? Робіть замовлення; якщо вона є в наявності, здійснимо доставку по Києву або області в зручний для вас час. За послуги транспортного відділу клієнти розраховуються окремо.

Потрібний унікальний дубовий гарнітур для передпокоїв? Замовте розроблення дизайн-проекту, а якщо є бажання, то відвідайте наші салони в Києві. Там ви побачите, як виглядають ексклюзивні меблі від COMODOS. При розробленні дизайну гарнітуру для передпокоїв враховуємо всі вимоги до інтер’єру, наповнення, розмірів тощо. Після його завершення стане відома ціна. Якщо вартість вам підходить, менеджер запросить до офісу для підписання договору та передачі передоплати в розмірі 60%, після чого направить проект до відділу виробництва. Терміни виконання замовлення – близько 40 днів.

Важливо: при необхідності виїжджаємо на об'єкт для зняття замірів. Вартість цієї послуги в розмірі 800 гривень потім вираховуємо із загальної суми чека. Доставка та установка передпокоїв – за запитом клієнта.