Комоди під замовлення в Києві

Комоди

Комод – предмет меблів із висувними поздовжніми ящиками та стільницею. Він досить місткий, але при цьому невисокий. Найзручніше його використовувати в спальні. Хочете придбати комод, виготовлений із натурального дерева? В інтернет-магазині COMODOS представлені готові меблі, також можна замовити модель за індивідуальними розмірами, в унікальному дизайні.

Комод для спальні: основні характеристики

Комоди в спальню від COMODOS – це продумані в деталях моделі зі зручним функціоналом і високоякісною фурнітурою. Найважливішими характеристиками таких меблів є:

 1. Кількість ящиків. Ми пропонуємо мінімум 3, наприклад, у моделі Milano, але можуть бути варіації. Так, у комоді Toskana – 6 ящиків: 3 великих, містких і стільки ж менших (вони підійдуть для білизни, шкарпеток та інших речей маленького розміру).
 2. Механізм висування. Комоди для спальні, які запропоновані у нас, оснащені фурнітурою Blum із доводчиками, тому ящики закриваються й відкриваються плавно, без зусиль.
 3. Габарити. Будь-який дерев'яний комод можна придбати такого розміру, який потрібен саме вам. Виробляємо меблі за індивідуальним замовленням.
 4. Фурнітура. Вона міцна й надійна, витримує вагу матеріалу. Оскільки виготовляємо комоди з масиву дерева, це дуже важливо. У нас запропоновано оснащення від провідних європейських виробників: Blum, Hafele.

Комоди під замовлення – це унікальні меблі, які будуть відображати ваш смак, стиль, статус. Купити нескладно, просто треба визначитися, що саме ви хочете, а з рештою ми допоможемо.

Переваги комода з дерева

Комод на замовлення з дерева (або одна з наших готових моделей) має безліч переваг. Побачити ці меблі можна в одному з салонів у Києві: у ТЦ «Аракс» і ТЦ 4 Room. Якщо представлені варіанти не підходять, то рекомендуємо вибрати з каталогу або ж зробити замовлення на виготовлення за індивідуальними розмірами.

Але повернемося до переваг таких меблів, вони наступні:

 • надійність. Комод із дерева – це меблі з високими експлуатаційними характеристиками на десятки років. Ми готуємо матеріал спеціальним чином, тому він зберігає властивий деревині вид, при цьому не схильний до руйнування від вологи та шкідників;
 • комфорт при використанні. У наших комодів у деталях продумана конструкція, причому зможете вибрати саме ту, яка підходить вам. Місткість такого компактного предмета дійсно дивує;
 • багато варіацій виконання. Оскільки в COMODOS замовляєте комод від виробника, ви вільні в підборі кольору, фурнітури, кількості й розмірів ящиків. Ми зробимо саме той варіант, який бажаєте;
 • привабливий дизайн. У нас знайдете різні стилі виконання комодів: мінімалізм із характерною для нього лаконічністю та класику з об'ємними різьбленими елементами, масивністю й деревною структурою.

Ще однією перевагою замовлення у нас є абсолютна екологічна безпека матеріалів. Ми чітко контролюємо сировину, що надходить, щоб ви отримали ідеальні меблі.

Як купити комод на замовлення в COMODOS

У Києві можете оформити замовлення, відвідавши наш салон: менеджер допоможе підібрати конструкцію, колір, фурнітуру та розміри. Якщо необхідно виготовлення за конкретними габаритами, діємо так:

 1. Вибираєте базову модель. Виїзд на заміри – за потребою. Час узгодимо, щоб було зручно вам.
 2. Дизайнер розробляє проект, виходячи з індивідуальної концепції й побажань замовника.
 3. Вносите 60% від вартості замовлення (передоплата).
 4. Передаємо заявку на фабрику й контролюємо дотримання умови договору. Термін очікування – приблизно 40 робочих днів.
 5. Доставляємо та встановлюємо. Привозимо готовий комод за необхідною адресою у зручний час. Якщо потрібно, проводимо збірку й установку. Ці послуги оплачуються окремо.

Нашу продукцію знають по всій Україні, а у жителів Києва й найближчих населених пунктів є можливість особисто випробувати найвищу якість меблів.