Косметичні столики під замовлення в Києві

Косметичні столики

Косметичний столик – предмет меблів, спеціально призначений для зберігання декоративних і доглядових засобів. Такий собі оазис жіночої краси в спальні. В інтернет-магазині COMODOS представлені базові моделі, які можуть стати основою для індивідуального замовлення, такий виріб відповідатиме всім вашим вимогам. Ми використовуємо натуральні матеріали, вони екологічно чисті та безпечні.

Як виглядає косметичний столик

Жіночий косметичний столик – це компактний предмет меблів у сучасному стилі, який допоможе організувати зберігання необхідних засобів. Ми пропонуємо продумані в деталях моделі, які можна підлаштувати під власні вподобання. Особистий простір (навіть у загальній з чоловіком або хлопцем спальні) дуже важливий. З таким виробом ваші косметичні засоби будуть зручно розміщені, при цьому доступ до них дуже простий.

Столик для косметики має різне виконання, вибрати можна зі стильних, простих, але в деталях продуманих моделей. Серед них:

  • консольний столик для косметики Milano. Мінімалістичний дизайн дозволяє без проблем встановити його в спальні будь-якого стилю. Натуральні матеріали забезпечать тривалу експлуатацію. Косметику можна розмістити в компактних, але містких висувних ящиках;
  • косметичні столики з дзеркалом Venesuela – це меблі, які допоможуть зручно організувати процес догляду за шкірою обличчя. Ця модель із натурального дерева здається дуже простою, але зі зворотного боку стільниці приховане дзеркало й відділення для розміщення всього необхідного. Крім косметики, вдасться розкласти ще й прикраси;
  • косметичний столик на замовлення. Будь-яку з представлених у каталозі моделей можна підлаштувати під власні потреби. У тандемі з нашим дизайнером вдасться підібрати відповідний колір, розмір, фурнітуру й додаткові елементи.

Побачити, як виглядають столики для косметики від COMODOS, доступно в наших салонах у Києві в ТЦ Аракс і ТЦ 4 Rooms. Тут же можна вибрати й купити одну з готових моделей або оформити заявку на індивідуальне виготовлення. Завжди раді відвідувачам – приходьте, ми розповімо й покажемо багато оригінальних косметичних столиків.

Чому варто купити жіночий косметичний столик у нас

Бренд COMODOS відомий не тільки в Києві, а й по всій Україні. Замовити меблі у нас – це означає відчути такі конкурентні переваги: ​​

  1. Якість. Ми використовуємо якісні матеріали, а постачальники фурнітури – провідні компанії з Німеччини та Австрії.
  2. Дизайн. Кожна модель тільки зовні може здатися простою, але її ергономічність і зручність вражають. Цього вдається досягти завдяки кропіткій роботі дизайнерів над кожним індивідуальним проектом.
  3. Інноваційний підхід. На нашому виробництві, а також для опрацювання дизайну використовують сучасне обладнання від європейських виробників. У підсумку ви отримуєте неповторну якість.
  4. Екологічність. У роботі застосовуємо екологічно чисті, натуральні матеріали. Основний із них – деревина. Вона довговічна, зносостійка, приємна на дотик.

Працюємо над виготовленням косметичних столиків за індивідуальним замовленням, тому добре налагоджений процес взаємодії. Вибрати й залишити заявку можна на нашому сайті або відвідавши один із салонів. За умови необхідності зняття замірів до вас у зручний час приїде наш дизайнер. Далі опрацьовується проект, розраховується вартість. Якщо вас все влаштовує, вносите передоплату (60%), а ми передаємо заявку на фабрику. Чітко контролюємо хід виробництва, щоб були дотримані всі обговорені деталі замовлення.

Столик для косметики від виробника COMODOS – це якість, простота, продуманий до дрібниць дизайн. Не відмовляйте собі в красі, яку ми створимо саме для вас.