Матраци

Купити матрац для комфортного сну

Матрац – основа для спального місця, що бере на себе вагу тіла, рівномірно розподіляє навантаження по всій поверхні. Якісний виріб забезпечує повноцінний сон, позитивно впливає на здоров'я людини. Такими є матраци з ортопедичним ефектом. Це конструкції, здатні правильно підтримувати стовп хребта. Завдяки цьому організм повністю розслабляється, забезпечується нормальне засинання.

Ортопедичний матрац відрізняється від звичайного тим, що допомагає боротися з багатьма хворобами. Для оптимальної підтримки тіла та максимальної зручності часто купують безпружинні моделі. У їх конструкції немає пружинного блоку, його замінює багатошаровий наповнювач із різних матеріалів. Вони не скриплять, не створюють ефекту похитування та робляться для ліжок будь-яких розмірів.

Матраци з анатомічним й ортопедичним ефектами, представлені на сайті компанії Comodos, мають такі переваги:

  • підтримка хребта. Ортопедичний матрац правильно розподіляє навантаження, завдяки чому здійснюється ефективна профілактика захворювань спини – зокрема, остеохондрозу;

  • фіксація тіла на ліжку у правильному, природному положенні. Так людина повноцінно розслабляється, коли спить;

  • протиалергічні властивості. Ортопедичні матраци варто купити для ліжка алергіка. Вони мають «дихаючу» структуру, майже не накопичують пил, обробляються спеціальними засобами проти кліщів.

Ергономічний виріб допоможе впоратися з безсонням, почуттям розбитості та втоми зранку, а також з головним болем, гіпертонією, хворобами судин, серця.

В інтернет-магазині Comodos представлені недорогі моделі для тих, хто прагне нормально засипати та повноцінно висипатися. Безпружинні вироби мають невелику вагу, тому легко переносяться з одного місця на інше. Вони не скриплять, не видають неприємних звуків. Наповнювачі – лише натуральні, які не викликають небажаних реакцій.

Замовити товари можна з доставкою по Києву та Україні. Пропонується широкий асортимент моделей, що відрізняються за матеріалами наповнювача, розмірами, зовнішнім виглядом. У Києві є послуга самовивезення.

Купити матрац на ліжко: як вибрати

Одним з основних параметрів, який потрібно враховувати, перш ніж придбати матрац, – жорсткість. Моделі бувають м'якими, середніми або жорсткими. Щоб зробити своє ліжко комфортним для сну, потрібно визначити параметр, який підходить для вас. Оптимальна жорсткість матраца на ліжко залежить від таких показників:

  1. Вага. Худим можна вибирати будь-яку модель. Покупцям важче 90 кг знадобляться матраци середньої або високої жорсткості. Вони не перетворять ліжко на гамак і забезпечать стабільну підтримку хребта.

  2. Вік. З роками кістки стають більш крихкими. Тому після 50 років ліжко має бути м'яким. Бажано купувати матраци з пружним верхнім наповнювачем. Він добре зігріватиме – це корисно при радикуліті.

  3. Хвороби опорно-рухового апарату. Якщо ліжко занадто м'яке, людина зранку відчуває біль у спині та шиї. У таких ситуаціях найкращим вибором стане матрац середньої жорсткості. 

Якщо є серйозні патології хребта, краще, щоб вибором матраца займався лікар-ортопед. В такому випадку можливе виготовлення моделей на замовлення. Така сама вимога і для тих, хто переніс травми або операції, пов'язані з опорно-руховим апаратом.

Велике значення має й позиція, яку людина приймає під час сну. Якщо вона лягає на живіт або спину, краще вибрати жорсткий матрац. Лежання на боці передбачає підвищене навантаження на ліжко та хребет. Оптимальний вихід у такому разі – купити м’якший матрац.

Важливо й те, для кого придбається товар. Матрац на ліжко дитини має бути жорстким. У малюка до 3 років формується хребет, тому для нього потрібна хороша підтримка. Не дуже м'яке ліжко безпечне, адже ніс дитини не закопається в таку основу. Невелика висота, повноцінна вентильованість – також важливі вимоги. Найпоширеніші моделі містять у складі кокосову койру. Після трьох років можна переходити на «дорослі» варіанти середньої жорсткості.

Купити підхожий матрац для подружньої пари непросто, адже потрібно враховувати потреби обох партнерів. Якщо чоловік і дружина звикли до основ різної жорсткості, краще вибрати компромісний варіант. Це матрац середньої твердості з анатомічними властивостями. Він підлаштовується під природні вигини тіла людини.

Матрац із незалежним блоком підійде для пари з великою різницею у вазі – від 30 кг. Ліжко з ним не буде кренитися, і кожна людина може зайняти комфортне положення для сну, не відчуваючи нестачі місця.

Матрац для ліжка: яка потрібна висота

Перш ніж придбати виріб, потрібно визначитися з оптимальною висотою. Тут все залежить від глибини ліжка. Правильно вибраний матрац підноситься над царгою не більше ніж на 5 см. Для визначення відповідного параметра вимірюється відстань від ламелі до найбільш випнутої точки збоку ліжка. До отриманої цифри додаються 5-10 см. Виходить необхідна висота матраца.

Якщо модель купується на постіль-трансформер або пристінну складану, тоді її товщина повинна дорівнювати висоті бортиків. Якщо придбаються матраци на ліжко з великою вагою, основа має бути міцною. Товщина матраца для дитячого ліжка залежить від віку дитини. Середня – від 5 до 15 см. Новонародженим краще підходять тонкі та низькі вироби з наповнювачем із кокосової койри.

В інтернет-магазині Comodos пропонується придбати матраци для дітей та дорослих з ортопедичним й анатомічним ефектами, різних ступенів жорсткості. Усі товари тут недорогі. Ціна залежить від типу моделі, наповнювача. Пропонуємо широкий асортимент з доставкою по Києву й Україні.