Приліжкові тумбочки під замовлення в Києві

Приліжкові тумби

Тумбочки – компактні меблі з ящиками, полицями, дверцятами. Використовуються як підставка для речей, які хочеться мати під рукою біля ліжка. Це може бути зарядка для телефону, книга, окуляри та інші приналежності. Залежно від розміру приліжкової тумби в неї можна вмістити навіть комплект постільної білизни. Система зберігання на відстані витягнутої руки – вкрай корисна річ, особливо якщо вона високої якості. Саме такі приліжкові тумбочки представлені в інтернет-магазині COMODOS.

Приліжкові тумби: підбираємо розміри

Тумбочка, яка розташовується біля ліжка, всупереч своїм компактним габаритам, може бути різноманітної конструкції й розмірів. У COMODOS запропонований асортимент готових моделей, а також є можливість замовити за власними вимірами. Такі меблі стануть справжньою окрасою вашої спальні.

У нашому магазині представлені приліжкові тумбочки від виробника, тому ви можете бути впевнені у високій якості виконання. Цей вид меблів відрізняється за показниками:

  1. Висота. Цей параметр найважливіший: якщо предмет занадто високий, то заважатиме оглядати кімнату, а з низького дуже легко будуть перекидатися речі, та й користуватися тумбочкою в такому разі незручно. Ідеальне рішення – один рівень із ліжком. У нас вдасться замовити потрібний саме для вашої спальні варіант, адже будь-яку із запропонованих у каталозі моделей виготовимо за індивідуальними вимірами.
  2. Ширина. Тут усе залежить від уподобань, середнім параметром вважається 50 см. Але якщо ліжко величезне, то поруч з ним дуже компактна тумбочка виглядатиме негармонійно.
  3. Глибина. Вибираючи цей параметр приліжкової тумбочки, слід точно знати, як планується використовувати виріб, що складати в нього. Занадто глибокий брати не радимо, адже з такого буде проблематично витягувати речі, до того ж доступ до спального місця стане незручним.

Приліжкова тумба – це предмет, який має бути пропорційним ліжку. Якщо узголів'я масивне, велике, то й меблі біля нього потрібні аналогічні, і навпаки, для витонченої знадобиться така ж тумба.

Приліжкові тумби з натурального дерева

Тумбочки на замовлення від бренду COMODOS – це меблі з натуральної деревини, які відповідають стандартам якості й безпеки. Екологічно чистий матеріал, фурнітура від визнаних європейських брендів і контроль на всіх етапах виробництва – ось що ви отримуєте, вирішивши купити меблі у нас.

Використовуємо саме натуральне дерево для наших тумбочок, бо воно:

  • довговічне ;
  • міцне;
  • приємне на дотик.

Комфорт і затишок, які ви отримуєте, купивши меблі з деревини у нас, допомагають створити гармонійну атмосферу. Наша продукція прослужить десятиліттями, а стильний дизайн буде завжди актуальним.

Щоб переконатися в тому, що тумби нашого виробництва преміальні, варто відвідати наші салони в Києві, які працюють в ТЦ «Аракс» і ТЦ 4 Rooms.

Тумбочка на замовлення: вибираємо конструкцію

Наші меблі відомі по всій Україні, а жителі Києва та передмістя мають ексклюзивну можливість побачити тумбочки наочно. Ми працюємо з індивідуальними замовленнями, ви отримуєте ваш товар, вироблений на фабриці під нашим контролем, через 40 днів.

Якщо готові тумби з нашого каталогу вам не підходять, ми можемо виготовити унікальну модель того кольору, розміру й конструкції, яку ви побажаєте. Для цього забезпечуємо щільне співробітництво з дизайнером, який за необхідності приїде до вас додому, зробить усі потрібні заміри, порадить оптимальний варіант. Здійснюється доставка по Києву та області, умови й вартість узгоджуємо. Також є додаткова послуга збірки й установки. Ексклюзивні меблі можуть вже завтра прикрашати вашу спальню. Купіть у нас – не відмовляйте собі в комфорті з COMODOS.