ТЦ АРАКС ТЦ 4ROOM
Замовити дзвінок

ІДЕЇ ДОМАШНЬОГО КАБІНЕТУ В ДЕРЕВ’ЯНОМУ СТИЛІ

Тим, кому доводиться частину своєї роботи брати додому, або тим, хто працює вдома, слід облаштувати для цього окреме місце в будинку. В ідеалі це має бути кабінет, який зможе перетворитися у зручне і затишне місце, в якому і працювати буде набагато приємніше, а значить, продуктивніше.

Любителям екологічного дизайну, напевно, припаде до душі кабінет з обробкою з натуральної деревини. Вона наповнить приміщення приємним ароматом, додасть позитивної енергії, яка збільшує працездатність. Варто пам'ятати і про те, що запах натурального дерева здатний стимулювати мозкову діяльність.

Завдяки сучасним способам обробки, натуральне дерево може мати неймовірний декоративний ефект. Використовувати цей матеріал можна для меблів, а ще для облаштування підлоги і навіть стін. Наприклад, таким чином можна виділити одну зі стін кабінету. Найбільшого ефекту можна досягти, якщо стіна буде контрастною по відношенню до інших предметів.

Меблі для кабінету

Головним предметом у будь-якому кабінеті є стіл. Додатково до нього будуть потрібні шафи і стелажі для зберігання документації, полиці, приставні тумби. В деяких випадках встановлюють ще й стіл для відвідувачів. Навіть якщо меблі будуть мати прості форми, то вони все одно будуть виглядати дуже ефектно завдяки фактурі дерева. Деяким предметам інтер'єру можна надати різні ефекти. Наприклад, зістарений вигляд. Це створить в приміщенні шикарну обстановку, особливо, якщо для обробки підлоги використовується натуральний камінь.

Вибирати стиль оформлення слід відповідно до смаків його господаря. Кабінет може бути дуже серйозним і солідним: в такому випадку використовуються переважно темні тони деревини, масивні меблі. Можна вибрати і більш легкі варіанти оформлення, які будуть залиті сонячним світлом, але в такому випадку краще використовувати світлі тони.

Який би стиль оформлення ви не вибрали, в будь-якому випадку з використанням натуральної деревини меблі будуть виглядати дуже виграшно завдяки структурі матеріалу. Не варто забувати і про декор. Для вікон можна використовувати штори з натуральних тканин, а прямо на підлозі у великих діжках можуть стояти кімнатні квіти, такі як фікуси, папороть або пальма. Насичені зелені кольори зроблять інтер'єр вашого кабінету ще більш живим.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up