ТЦ АРАКС ТЦ 4ROOM
Замовити дзвінок

Планування просторої кухні в приватному будинку

Коли на кухні все розташовано зручно, правильно, красиво, то перебувати в такому приміщенні набагато приємніше. Встановити гарнітур в просторій кухні набагато простіше, ніж коли площа обмежена, але і тут можуть бути свої нюанси.

Кутове планування

Це найпопулярніший і універсальний варіант розташування кухонних меблів і всієї побутової техніки. Завдяки такому компонуванню при використанні мінімальної кількості простору можна розмістити максимальну кількість предметів.

Кутову компоновку можна назвати ідеальною для приміщень з будь-яким розміром і кількістю вікон. Вибравши ось таку Г-подібну компоновку, інший простір в кухні можна використовувати для створення повноцінної обідньої зони з великим столом практично будь-якої форми і стільцями для кожного з членів сім'ї або навіть гостей.

Лінійна компоновка меблів з обідньою зоною або острівцем

У разі вибору лінійного компонування вся побутова техніка і всі системи зберігання встановлюються уздовж однієї зі стін. В такому випадку виходить велика кількість простору для облаштування великого обіднього сегменту.

Для господині буде зручно використовувати кухонний острів, куди буде встановлена плита, раковина. Такий варіант поки в нашій країні не дуже популярний, але сучасні дизайнери дуже радять робити свій вибір саме на його користь. Також в ньому під робочою зоною можуть перебувати закриті полиці для зберігання фруктів та овочів.

Планування меблів в один ряд стане хорошим вибором не тільки для просторих приміщень, а й для кухонь з більш скромними розмірами. Часто такий варіант вибирають маленькі сім'ї, або ті, хто живе один. Кухонний острів може бути використаний і як місце для прийому їжі, тобто, як обідній стіл.

П-подібне планування

Якщо у вас в розпорядженні дуже багато систем для зберігання, то оптимальною стане П-подібне планування. Воно використовується і в випадках великої кількості вбудованої побутової техніки, коли крім стандартного холодильника є ще і морозильна камера, окремий винний або інший холодильник. Завдяки такому плануванню в кухні залишається багато корисного простору.

Паралельна компоновка

Якщо на кухні є окремий вихід на задній двір або в сад, або тут розташоване панорамне вікно, то найкраще вибрати паралельне розташування меблів і техніки. Облаштувати обідню зону можна в центрі приміщення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up