ТЦ АРАКС ТЦ 4ROOM
Замовити дзвінок

СТИЛЬ КАНТРІ В ІНТЕР’ЄРІ

Вибираючи для оформлення свого будинку стиль кантрі, перш за все ми цінуємо його природний характер, а також особливу атмосферу, яка нагадує нам про дитинство, коли все було просто, зрозуміло і дуже красиво. Кантрі при своїй багатоликості залишається вірним найкращим традиціям народу. Інакше його називають сільським стилем, але в той же час він прекрасно підходить для сучасних міських квартир.

Характерні риси та особливості

Мало хто зможе уявити собі життя без численної сучасної побутової техніки. Кантрі характеризується натуральністю матеріалів, які використовуються всюди: для предметів інтер'єру, декору та оздоблення. Все сучасне обладнання найкраще приховати або зробити так, щоб воно відразу не впадало в очі. Наприклад, у вітальні ТВ-плазма може на час закриватися за допомогою дерев'яних дверцят. У той же час все це зовсім не говорить про те, що все буде виглядати нудно і бідно, а навпаки створює особливу атмосферу теплоти, затишку і романтизму.

Натуральні матеріали

У кантрі використовуються виключно натуральні матеріали, тобто тут неприпустимо ніякого пластику в інтер'єрі, як і занадто глянцевих поверхонь. Коли немає можливості використовувати деякі натуральні матеріали, наприклад, камінь, то цілком можлива їх хороша імітація. В якості підлогового покриття можна використовувати плитку, дерев'яні дошки або камінь.

Для декору стелі чудово підійдуть дерев'яні балки. Стіни можуть бути покриті фарбою, просто оштукатурені або обклеєні світлими шпалерами в дрібну квітку. Для декору обов'язково використовуються натуральні тканини, на них можуть бути рослинні мотиви, допускаються прості геометричні візерунки.

Практичність

Якщо ви віддаєте перевагу саме зручному стилю, який буде доставляти вам тільки комфорт в повсякденному житті, а функціональність стоїть на першому місці, то стиль кантрі - якраз те, що потрібно. Більш того, такий інтер'єр виглядає дуже привабливо: тут все по-домашньому затишно. Особливо це оцінять жителі великих міст, які відчувають нестачу спілкування з природою.

Для зручності можна використовувати різні універсальні прилади, наприклад, плетені кошики для зберігання газет, журналів, взуття, фруктів і овочів. На підлозі можуть бути постелені циновки і доріжки. Важливо і те, що догляд за таким інтер'єром не буде завдавати ніяких турбот, при необхідності можна швидко переставити речі з одного місця на інше, все легко миється і чиститься.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up